Jdi na obsah Jdi na menu
 


Už pracuju přes pul roku

14. 7. 2008

Ahojteeeeeee,

dneska zase nechystam žadny členeček o sobě, ale tak nějak mi došlo že už pracuju pul roku a že je třeba vam to napsat a hlavně vam řict o změnach ktere u sebe pozoruju :) :)

...

Tak zaprve, dokažu sama jet do uplně ciziho města a v něm se dokonce i neztratit, když si představim že ještě loni jsem se stratila v ostravě ve svinovskem podchodu a přemyšelal kudy na tramvaj tak to je teda pokrok.

...

Taky asi lepe jezdim autem, jo asi to tak bude, protože sama dojedu do Ostravi, sice jen k futuru, ale dojedu, dojedu i do Přibora, Brušperka, Bruntalu, no tam si vzpomenete :) :) A loni jsem ještě s velkou namahou jezdila do Opavy a děsila se všech těch složitych křižovatek :) :) :)

...

Naučila sem se telefonovat, jako cizim lidem, volat kamošum a kecat to mi šlo vždy, ale volat cizim lidem a něco po nich chtit a teď to řict tak aby to znělo hezky a neotravovala jsem je tim a aby to bylo zdvořila, kratke vistižne atd.. no neni to sranda a vubec těm cizim lidem :) :) :)

...

Umim řidit ve střevičkach s podpatkem......

...

Když se moc přemahatm tak dokažu vstanout ve 3 rano a jet na školeni, což je asi fakt uplně největši změna, protože ja lenoška kera rada spinka (a kdo ne že??), no chapete ne?? prostě uau :)

...

Vic už mě asi nenapada, vic nic už jsem se asi za pul roku nenaučila, každopadně i tak jsou to pokroky ne?? Myslim že mě ta prace naučila plno věci a to je fajn, i když plno věci mě zas štve, třeba to že mam miň volneho času, často cestuju, taky mě někdy prudi lidi, v letě se peču v kostymku, všem musim vykat atd..

...

Eště teda ve zkratce par novinek... dneska se mi zase skazilo auto, estli chcete vedet co s tim presne je tak: uvolněné těsnění pod nějakou hlavou, moc tomu nerozumim ale česky to znamena to že mi teče chladič :) :) :)

Taky se chystam na vylet do Prahy za Dašou tak bude legrace.

O vikendu sem byla s Jirkou na vychazce na zricenině Šostýn u Kopřivnice a bylo to fajn, nebylo to daleko ani moc do kopce, akorat sem byla trošku v šoku když jsme v zřicenině objevili bandu feťaku kteři tam asi bydleli či co, měli tam pelech a bylo to hnusne.... Dala bych sem fotku z vyletu ale nemam ji u sebe tak snad přiště :) :)

Včera tu byla vychřice a velka bouřka, popadali nějake ty stromy, zaplavilo to par sklepu, a povalelo obili (naši urodu drahocenou).  Taky nam pak jako bonus všecho vypli proud. Jak ja nesnašim bouřku a ještě potmě :(

...

No a to je asi tak fakt už všechno tak se mějte krasně zatim ahooooooooj

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jasnačka

(sjuzanka, 16. 7. 2008 20:08)

Ok, uz se moc tešim, nachystejte střevičky, sandalky, všechno na podpatku a nechte to na mě, prvni jizda je nejhorši :) :) ale pak už jedete tako blazeeeen :) ... takže jako jaaaaaaa :)

...další objednávka...

(Lele, 16. 7. 2008 19:31)

Ty lekce řízení v podpadkách, by se mi taky hodily... jelikož bez pevných bot do auta nevlezu... :-D

děkuju damyyyyyy :)

(sjuzanka, 16. 7. 2008 9:21)

Ahoj Lenďulii, ahoj Kristynkoo, děkuju za komentařkyyy :) koukam že jste jedine čitatelky :) :)šikovna si moc nepřipadam ale nove věci se asi budu učit furt :) jinač s těma lekcema začiname hned jak budete doma pani, a aby ste to neměla tak lehke tak začnem v Kravařich kde se moc špatně zuzance jezdi po těch dira atd.. :( a eště v tom podpatku :) moc se na vas těším damy zatím pa pa pa paaaaaaaa

objednavam lekceee;)

(kristynkaaa, 15. 7. 2008 18:04)

sjuzaanko ma milaaa, objednavam si lekce - rizeni v podpatkaach - tak kdy zacinamee? potrebuju se naucit :D pac sem si koupilaa kraaasne botky;):D a jinak sikulaaatko, hodne se toho defffcatko nauciloo;) a aby auticko uz nezlobilo.... preju;)mtmr*

...

(Lele, 15. 7. 2008 12:28)

Šikovná Zuzanka, jen tak dál! ;-)