Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoooooooooj všem :)

tak dneska je to spiš něco k zamyšleni, tenhle članek nepišu jen tak, protože mě to napadlo, ale protože jsem dneska na tohle téma diskutovala s Žando a tak mě napadlo, že o tom napíšu trochu víc a zjistim i vaše názory :) :) No a taky mě k tomuhle tematu vyhecovala moje první výplata....

...

...ano vážení je to tak, ale ja jsem dostala svoji první výplatu (samozřejmně to neni uplně první výplata, ale první, které není za nějakou brigádu nebo tak). No takže dostala jsem svoji první výplatu a tak jsem přemyšlela co si koupim a nakonec jsem zjistila, že asi nic, protože jsem musela zaplatit plno poplatku, telefono atd.. a taky budu muset jet příští týden asi zase do Hradce a pak bude víkendové školení a no prostě než se nadam tak bude po pěnězích :) :)

...

Na jednu stranu je to hrozne vydělat penize a nic si za ně nekoupit ale na druhou stranu, stejně bych je utratila za nesmysli. Ale řeknu vam je to hrozny pocit jit po obchodě a vědět že jsou na kartě penize ale nemoct si nic kopit. Docela se těším až půjdu a budu vědět že mam tolik a tolik peněz a tolik z toho mužu utratit. Jdete něco vidite a hned si to koupite.. super ne? ale zase normalně byste si tou nekoupili.

...

Mě třeba štve když je někdo v obchodě a prostě nakupuje a nakupuje a je mu fuk kolik to stoji, a ja se jen divam a nebo hledam tričko za 100 :) :) Neřikejte, že byste taky tak někdy nechtěli jit po obchodě a prostě "nakupovat"???? I když ja když bych takhle nakupovala tak bych asi nenakupovala proto, že to potřebuju, ale asi proto, abych všem ukazala že na tom mam... když se nad tim zamyslim tak je to hrozne ale je to asi fakt, ale zase aspoň si to dovedu přiznat :) :) :) :) :) :) :) Takže jsem usoudila že penize kazi lidi, protože když je člověk nema tak se nepředvadi atd.. a když tak nad tim přemyšlim tak vlastně penize ani nechci, jako samozřejmě že chci, ale nechci byt takovi ten nafintěny panak co hýří penězma :) :) :) I takovy vyprodej v silesce v krnově za 15 korun kus měl něco do sebe a byla to aspoň sranda :) :) :)

...

Tak jen penvě doufam, že nas penize nikdy neskazi, ani mě ani vas, ale samo že taky chci aby sme jednou penizky všichni měli a aby nam nechyběli :) :) :) (se to krasne rymuje že??) A mam slibene od Žandy, že když by mě penize kazli tak mě hodi do studene vody, takže ji když tak mužete pomoct :) :) Jo ale kdyby penizeky kazli vas tak ja vas taky hodim do studene vody jo?? tak si to mužeme slibit.. ja vas, vy mě, my všichni se hodime do studene vody :) :) :) :) :)

...

Joooo a abych nezapoměla, mam tady par obrazku z dovolene na kterou bych jednou chtěla jet :) :) :) :) :)

Obrazek

...

Obrazek

...

Takže doufam že na dovču pojedete semnou a samo že to platim ja :)

Obrazek

...

A pak že penize nekazi lidi :) :) Tak pište svoje nazoryyy, svoje sny, svoje napady no a prostě všechno co vas napadne na tohle tema :) :) :) :) Zatim se mějte krasně ahoooooooooj vaše zuzankaaaaaaaa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář